Burnunuza Estetik Yaptırın

18 Nisan 2013 - 19:57

Vücudumuzun en dikkat çekici bölümü yüzümüz ve yüzümüzün en göze batan yeride burnumuzdur. Burnumuz yüzümüzün tam ortasında olan bir organımızdır. Burnumuz yüzümüzün en dikkat çeken, işlevi fazla olan ve estetikliği açısından da önemli olan bir bölümdür. Burnumuz yüz hatlarıyla bazen orantısız olması, özellikle kadınların psikolojik olarak moralini bozabilmektedir ve güven eksikliği yaratabilmektedir. Burun görünüşü o kadar önemlidir ki aslında, aile, iş ve sosyal hayatımızı çok fazlasıyla etkileyebilmektedir. Burnumuzun orantısız olması bazen zor zapt edilen bir durum olup çoğu kadınların estetik ameliyatı olmasına yol açmaktadır. Burun estetik ameliyetlarıyla burunlar büyütülebilir veya küçültülebilir. Burun estetiği özellikle bayanların psikolojisi için çok önemlidir. Burun, kadınların yüzünde en çok dikkat çeken bir bölüm olmuştur.

Estetik ameliyatında urun kökü ve alın arasındaki veya burun ucu ve dudak arasındaki açı değişikliği yapılabilir. Burun kemeri ve burun ucunun şeklinde değişiklikler yapılabilmektedir. Ameliyatla burun delikleri küçültülebilir. Bunun yanı sıra, nefes almamızı zorlaştıran, sinüzit, burun etleri, polip ve deviye septum gibi problemlerede çözümler üretilebilmektedir. Estetik ameliyatında genel olarak yaşlar fazla düşünülmemektedir fakat mental, psikososyal ve anatomik kemik ve yumuşak dokuların tam anlamıyla gelişmiş olması 18 yaşı bulacağından dolayı, çoğunlukla 18 yaştan sonra estetik ameliyatlar yapılmaktadır. 18 yaşından önce yapılan operasyonlar genel anlamda doğumsal veya travma geçirmiş kimseler için yapılmaktadır. Estetik operasyonları yapılmadan önce yapılan görüşmeler çok önemlidir, çünkü hastanın niçin burun estetiği yaptırmasını istediğini bilmek gerekmektedir.

Burun estetik operasyonu için yapılan hazırlıklar ayrıca önemlidir çünkü hazırlıkların doğru yapılması gerekmektedir. Operasyonda kesinlikle bir hatanın yapılmaması için hazırlığın her zaman tam olması gerekmektedir. Burun estetik operasyonunda farklı teknikler uygulanmaktadır. Estetik operasyonları fazla uzun sürmemektedir ve hasta genel olarak aynı gün veya ertesi gün taburcu edilmektedir.

İsminiz
E-Posta Adresiniz ( Yayınlanmayacaktır )
Yorumunuz

SON EKLENENLER

hsg Kadın Estetik Cerrah Migren Ameliyatı Migren Ameliyatı acell prp Yağ Aldırma Vaser Liposuction meme büyütme fiyatları Açık Emar Fiyatları Ankara Burun Estetiği