Burun Ameliyatı Fiyatları

18 Mayıs 2013 - 23:51

Rinoplasti, bazı tıbbi sorunların düzeltilmesinin yanı sıra burun özelliklerini değiştirmek amacıyla da uygulanan bir yöntemdir. Rinoplastide kesiler burnun iç alanlarında yapılır. Sadece düzeltme amaçlı değil estetik amaçlı operasyonlarda yapılabilir aynı tarzda. Nefes alma konusunda sıkıntı çeken kişilere de burun ameliyatının yanı sıra burun estetiği uygulanmaktadır. Hatta bunlardan ayrı olarak çarpık burunlara, geniş delikli burunlara, kemerli ve deforme olmuş burunlara da bu işlemler uygulanabilir. Bu ameliyatlar uygulama açısından belli bir yaş sınırı gerektirir. Çünkü ameliyat sonrasındaki süreçte burnun oluşum geçirmemesi bu dönemi tamamlamış olması önemlidir. Bu nedenle bu ameliyatlar on sekizli yaşlarda daha uygun bir şekilde yapılır.

Burun ameliyatları kişilerin sadece iyileşmesi için değil görünümlerinde değişiklik yapma imkânı da sunarak kişilere daha rahat bir yaşamda sağlayabilir. Küçükken düşen çocuklar, kaza geçirenler belirli bir yaşa kadar bu zorlukları yaşarlar deforme olmuş burunlar hayatlarını oldukça zorlaştırabilir. Burnun oluşum tamamlandığında hem yeni bir hayat hem de sağlıklı bir yaşam için bu ameliyatlar uygulanarak kişilere daha iyi kaliteli bir hayat sunulur. Kaliteli yaşamak sadece paraya sahip olmak demek değildir. İnsanlar yaşamlarını artık ne kadar özgüvenli geçirirse okadar mutlu oluyorlar.

Uzmanların yardımıyla burnunuzda yapılan değişiklikler bazen 6 ay sonra yeni bir ameliyatla sağlamlaştırılma durumunu gerektirebilir. Bu gibi durumlarda uzmanınızla görüşmeye devam etmeli ve doğru adımları atmalısınız. Ameliyatlarsan sonra kontrolleriniz de ameliyat kadar önemli bir süreçtir. Ameliyat sırasında sentetik bir malzeme kullanıldıysa bunun takibi açısından uzman kontrolü son derece önemlidir. Aksi halde vücudunuzun bunu kabul etmediğini anlamak zorlaşacaktır. Bu maddeler kabul edilmediği taktide vücudunuzdan kıkırdak parçaları alınarak burun yeniden tamamlanır. Böylece yeni ve sağlıklı bir burnunuz olur.

İsminiz
E-Posta Adresiniz ( Yayınlanmayacaktır )
Yorumunuz

SON EKLENENLER

hsg Kadın Estetik Cerrah Migren Ameliyatı Migren Ameliyatı acell prp Yağ Aldırma Vaser Liposuction meme büyütme fiyatları Açık Emar Fiyatları Ankara Burun Estetiği