Burun Ameliyatlarında Fiyat Farklılıkları

22 Nisan 2013 - 20:44

Kişiler burun estetiği ameliyatı olmadan önce o konu hakkında bir araştırma yapmalı ve bununla ilgili uzman kişilerden burun estetiği ameliyat fiyatları hakkında bilgi almalıdır.

  Burun estetiği ameliyat fiyatları hastaneden hastaneye çok çeşitlilik göstermektedir. Hatta bazı özel estetik merkezlerinde de bu tür burun ameliyatları yapılmaktadır. İlk önce bu alanda uzman olan ve bu tür ameliyatların yapıldığı hastaneler ve özel merkezler iyice araştırılmalıdır. Bu alanda ne kadar zamandır çalıştıkları, burun estetiği ameliyatlarında ki başarıları, doktor ve doktor ile birlikte çalışan ekip hakkında ayrıntılı bir bilgi toplanmalıdır. Tek bir yerden fiyat almak yerine birkaç yerden fiyat alıp karşılaştırmak iyi olacaktır. Daha sonra birde doktor ile yüz yüze konuşulmalıdır. Kişi burnuna ne gibi bir operasyon yaptırmak istiyorsa bunu doktora açık ve net olarak belirtmelidir. Genel operasyon da olabilir kısmi bir operasyon da yapılabilir. Genel operasyon burnun tam ameliyatını kapsar ve fiyat da ona göre olur. Kısmi ameliyat gerektiren işlem ise farklıdır. Bu operasyonun yapılma nedeni burunda ki bazı çökmeler, burunda hafif kemer olması ve burun ucunun iyice belirgin olmasını istemektir. Bu tür işlemler, ameliyat olmak istemeyen hastalara veya önceden ameliyat olmuş ama burnunda birtakım deformeler meydana gelmiş olan hastalara uygulanmaktadır. Bu tür ameliyatlarda bir dolgu kullanılır. Bu dolguların ömrü kullanılan dolguya göre değişir. Bazen ömrü birkaç aylık olur bazen iki seneye yakın kullanılabilir. İşte bu tür soruların cevaplarını alan doktor, hastasına ona göre bir fiyat verecektir. Bundan dolayı iki operasyonun da fiyatı doğal olarak farklılık gösterecektir.

  Burun estetiği ameliyat fiyatları doktoruna ve hastanesine göre farklılık gösterecektir. En güzeli sağlığınız için en iyi ameliyatı yaptırmanızdır.

İsminiz
E-Posta Adresiniz ( Yayınlanmayacaktır )
Yorumunuz

SON EKLENENLER

hsg Kadın Estetik Cerrah Migren Ameliyatı Migren Ameliyatı acell prp Yağ Aldırma Vaser Liposuction meme büyütme fiyatları Açık Emar Fiyatları Ankara Burun Estetiği