Burun Estetiği Ameliyatı

06 Mart 2014 - 1:38

Burun estetiği mimarisi olarak fazlası ile rahatsız eden bölgelerin başındadır. Bu kısım yüz şekline göre büyük ve kemikte eğrilikler olması ile ameliyatın süresi değişir. Bunun yanı sıra yaşadığınız bir takım kazalardan dolayı kemik kırılması estetik ameliyatı geçirmeniz için oldukça normaldir. Estetik, genel olarak insanlara göre çok hoş bir gözle bakılmasa da artık insanlar her geçen gün biraz daha tercih etmeye başlamıştır. Kendinizi harika hissettirecek kararlardan kesinlikle vazgeçmemelisiniz. Ayrıca psikolog ve uzman kişilere danışarak her zaman gerekiyor. Estetik ameliyatlarında en çok yaptırılan bölge burun olması durumu ile korkularınızı da üzerinizden atabilirsiniz.

Burun kemiklerindeki bir takım düzeltmeler, daraltma ve bazı açmalar yüzünüzün daha doğal bir görünüme sahip olmasına sonuna kadar yardımcı olacaktır. Ameliyat sonrası güzel bir yüz kesinlikle iyi hissetmenizi sağlayacağından en yakın zamanda uzmanlarla görüşmeniz gerekiyor. Ayrıca burun estetiği fiyatları birçok kişinin bütçesine uygun olduğu için önünüzde kesinlikle engel değildir. Kesinlikle ücretini düşünmemeli ve ameliyat sonrası güzel bir yüz ifadesine kavuşacağınız için keyfini şimdiden yaşamalısınız. Ayrıca kemiklerdeki kırıkların düzeltilmesi nefes almanızı da sağlayacaktır. Bundan sonra tek düşünmeniz gereken ameliyatı gerçekleştirecek olan uzman kişi ile karşılıklı görüşmektir.

Burun ameliyatı daima kişinin düzeltme yapılacak bölgesine göre süresi elbette değişmektedir. Ameliyat sırasında burun deliklerine yapılan müdahaleye göre zaman farkı olabilir. Mimarisine göre belirlenen süre kişiden kişiye farklıdır. Ameliyat sonrasında güzel ve yüzünüzde harika bir buruna sahip olmak için acele etmelisiniz. Ayrıca iyileşme sürecinde yeteri kadar dinlenir ve doktorunuzun dediklerini yerine getirirseniz kesinlikle kısa sürede toparlanırsınız. Estetik ameliyatlarına gereksiz negatif bakış açısını artık geride bırakmanın tam zamanıdır. Tüm yersiz, can sıkıcı düşünceler karar vermenizde ciddi olumsuz etkiler vermemelidir.

 

İsminiz
E-Posta Adresiniz ( Yayınlanmayacaktır )
Yorumunuz

SON EKLENENLER

hsg Kadın Estetik Cerrah Migren Ameliyatı Migren Ameliyatı acell prp Yağ Aldırma Vaser Liposuction meme büyütme fiyatları Açık Emar Fiyatları Ankara Burun Estetiği