Burun Estetiği Bana Yakışır Mı?

26 Nisan 2013 - 20:55

Burun estetiği yaptırırsam bana yakışır mı? Diye soru soranlar çok olmaktadır. Burun estetiği her kafasına esenlerin yaptırabildiği bir şey değildir kesinlikle. Burun estetiği kadınların en fazla yaptırdığı ve özellile psikolojik sıkıntılardan ötürü yaptırdıkları ameliyat olmaktadır. Burun estetiği önemli bir konudur ve doktorlara danışarak yapılması gerekmektedir. Kimi kadınlar hayran olduklara sanaçtılara benzeyebilmek için yaptırmaktadır fakat bu da aslına doğru bir hareket değildir çünkü burun yüzün ortasında olan bir organ olup aslında bütün yüz dengesini sağlayan bir parçadır. İnsanlar başkalarına benzemek için burun estetiği yaptırarak, kendi yüzlerindeki doğallığı ve güzelliği kaybetmektedir. İnsanlar yüz güzelliklerini burunlarından almaktadır, dolayısıyla insanlar burunlarına çok dikkat etmektedir.

Burun estetiğinin yakışıp yakışmaması bir bakımdan insanların kendi psikolojilerine bağlı olan bir şeydir fakat önemli bir karardır çünkü sadece bir sefer verebilecekleri karar olup verdikleri kararı uyguladıktan sonra geri dönüşü olmamaktadır. İnsanlar istedikleri kadar ameliyat yaptırabilmektedir fakat hiçbir zaman ilki gibi olmamaktadır çünkü her ameliyatta burnun asıl görüntüsünden uzaklaşmaktadır. Burun herkese göre farklıdır ve hiç kimsenin burnu hiç kimseninkisine benzememektedir, dolayısıyla hayranlıkla benzetmeye çalıştıkları burun, bazen hayal kırıklığı ile bitebilmektedir. “Burun estetiği bana yakışır mı?” veya “Şu kişinin burnu bende olsa, bana yakışır mı?” gibi soruların cevapları çoğu zaman bireyleri yanlış tarafa yönlendirebilmektedir. Doğru burun estetiği herkese yakışmaktadır.

Doğru burun estetiği nedir diye soracak olanlara ise verilecek tek bir cevap olmaktadır, o da sizin yüzünüze yakışan burun, sizin için en doğru olan burun olmaktadır. Herkesin kendine göre bir burnu vardır, dolayısıyla herkesin burnu kendinedir. Burun psikolojisi herkesin kendi özel psikolojisi olmaktadır ve özel bireysel psikolojiler olmaktadır. Burun herkes için çok önemlidir.

İsminiz
E-Posta Adresiniz ( Yayınlanmayacaktır )
Yorumunuz

SON EKLENENLER

hsg Kadın Estetik Cerrah Migren Ameliyatı Migren Ameliyatı acell prp Yağ Aldırma Vaser Liposuction meme büyütme fiyatları Açık Emar Fiyatları Ankara Burun Estetiği