Burun Estetiği Evreleri

23 Ağustos 2013 - 1:18

En popüler özel müdahalelerden birisi olan estetik ameliyatlar en çok yüz ve göğüs bölgesinde görülür şekilde uygulanmaktadır. Farklılık gösterebilen birçok sebepten dolayı kişiler organizma faaliyetlerini aksatmaksızın estetik bir operasyon geçirme talebi ile baş başa kalırlar. Bu taleplerini dile getirecek olduklarında ise, olayın en can alıcı noktasına gelmiş olurlar. Çünkü gerçekleştirilecek operasyonun kapsamı her ne genişlikte olursa olsun, işi iyi yapmak en büyük başarıdır. Bu kısmı isabetli bir karar ile atlattıktan sonraki her evre kişinin inisiyatifi ve doktorun yönlendirmesi ile birleşerek ortak bir karar olarak ilerleyecektir.

İkinci ve en önemli bir diğer nokta ise, karar aşamasıdır. Burun estetiği kişinin sonrasında hayatı boyunca sahip olacağı bir niteliğe hitap eden uygulama olduğundan, kişiye, yüz hattına, karakterine ve sonraki hayat koşullarına en uygun burun formu belirlenmelidir. Bu belirleme genel olarak özel bir programa sahip olunan bilgisayar eşliğinde, hem doktor hem de hasta fikirlerinin ortaya sunulması ile belirlenir. Keza aynı şekilde ameliyatın gerçekleştirileceği yöntem ve anestezi çeşidine de ortak karar verilmesi hem psikolojik açıdan hem de kişinin kendini iyi hissetmesi açısından oldukça önemli bir nüanstır. Örneğin siz splint gibi bir ameliyat sonrası destek tercihinde bulunur iken, doktorunuz gerekli bir durum var ise, klasik alçıyı tercih eder ve onu kullanır. Genelde 2 farklı anestezi yöntemi kullanılmaktadır. Ve en yaygın kullanılan yöntem lokal anestezi yöntemidir. Uygulanan ağrı kesicilere istinaden kişi hiçbir sancı, ağrı hissetmez. Ameliyattan sonraki evrede de en rahat süreci sunan şekildir.

Eğer farklı herhangi bir uygulama daha yapılacak ise; söz konusu herhangi bir sıkıntı var ise bunlar da giderileceğinden normal fiyat seyrinin biraz üzerinde değişimler olabilmektedir.

İsminiz
E-Posta Adresiniz ( Yayınlanmayacaktır )
Yorumunuz
 1. Mücella Mehinagic  ( 18 Aralık 2013 - 22:01 )

  Selamlar ben almanyadan burun estetigi icin bilgi rica ediyorum…malesef fiyatlarinizi sayfada göremedim tahmin olarak bi bilgi verirseniz cok sevinirim hem hastaneniz tr nin neresinde almanyadan gelecegim icin yakinlarda hotel felan varmi…simdiden tsk

 2. admin  ( 21 Aralık 2013 - 20:28 )

  Merhaba,

  Fiyatlarımız hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  GSM :0533 300 91 70
  Tel :0212 215 57 22
  Tel :0212 215 53 50
  E-mail: info@salihemreuregen.com
  Adres: Terrace Fulya Hakkı Yeten Cd. No:11 Center 1 Blok D:61 ŞİŞLİ / İSTANBUL

SON EKLENENLER

hsg Kadın Estetik Cerrah Migren Ameliyatı Migren Ameliyatı acell prp Yağ Aldırma Vaser Liposuction meme büyütme fiyatları Açık Emar Fiyatları Ankara Burun Estetiği