Burun Estetiği Fiyatları

16 Mayıs 2013 - 0:49

Burun estetik fiyatları, burunun yapısına, burun içindeki kıkırdak sayısının fazla ve eksik olmasına, hastanın durumu göz önüne alınarak değime göstermektedir. Eğer burnunuzun bir estetik ameliyatı da ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız ve ameliyat olmaya karar verdiyseniz, muhakkak estetik merkezlerinde büyük çaplı bir araştırma yapmalısınız. Yapacağınız bu araştırma hem kalite ve hizmet konusunda size bilgi katacağı gibi, fiyatlar konusunda da size en uygun olan merkezi bulabilirsiniz ve estetik ameliyatınızı karar verdiğiniz merkezde yaptırarak güzel bir buruna sahip olabilirsiniz.

Burun estetik fiyatları aslında sanıldığı gibi çok pahalı değildir. Operasyonun türüne göre fiyatlarda değişiklik görülebilmektedir. İnternette yapacağınız estetik ameliyat fiyatları pek doğru bilgiler içermemektedir. Birebir estetik ameliyatı yaptıracağınız merkez ile görüşmeniz size fiyat konusunda daha doğru bilgiler verecektir. İnternet sitelerinde burun estetik ameliyatı ile ilgile her bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz. Fakat daha detaylı ve sizin için en doğru bilgilere merkezlerde bulunan uzmanlar ile daha rahat ulaşabilirsiniz. Burnunuza estetik ameliyat yaptırmak istiyorsanız, yaşınızda önemlidir. Erkeklerde 18, bayanlarda ise, 17 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir.  Özellikle bu yalarda burun içindeki kemiklerin gelişimi tamamlanmış ve yeteri olgunluğa ulaşmıştır. Buda estetik operasyon için uygun olduğunuzu gösterir. Burun ameliyatı sonrasında özellikle gözaltlarında ve göz çevresinde şişlikler oluşmaktadır. Bu süreç doğal bir süreçtir. Endişelenmenize gerek yoktur. Ameliyat sonrasında ki 7 ile 10 gün içinde dikişler alınır. 3-6 ay içerisinde ise, doğal görünümünüze ulaşırsınız.

Burun estetik fiyatları, maliyet açısından üç farklı etkeni içerir: bunlardan en önemlisi ve birincisi cerrahi ücret, ikincisi anestezi yani kullanılan alet ve ilaçların ücreti, üçüncüsü ise yatacağınız olan yar yani tesis olarak ücretlendirilmektedir. Size uygun ücretleri araştırmak için estetik merkezleri ile iletime geçmeniz en doğru yol olacaktır.

İsminiz
E-Posta Adresiniz ( Yayınlanmayacaktır )
Yorumunuz
 1. nursel  ( 19 Mayıs 2013 - 12:15 )

  Çok güzel açıklamalar sağolun ama ,yine de fiat hk da bilgi yok. Bir de emekli sandığı ödeme katkısı var mı? Tşk. 58 yaşındayım.

 2. admin  ( 21 Mayıs 2013 - 13:21 )

  Merhabalar,

  Bilgi almak için 0533 300 91 70 Gsm hattından bize ulaşabilirsiniz yada hemen fiyat al formunu kullanarak fiyat alabilirsiniz.

  Teşekkür Ederiz..

 3. gülşen atalay  ( 28 Mayıs 2013 - 17:10 )

  burun ameliyatının minimum ve maksimum fiyat aralığını yazabilir misiniz?
  ayrıca sgk tarafından karşılama oluyor mu?
  iyi çalışmalar

SON EKLENENLER

Kadın Estetik Cerrah Migren Ameliyatı Migren Ameliyatı acell prp Yağ Aldırma Vaser Liposuction meme büyütme fiyatları Açık Emar Fiyatları Ankara Burun Estetiği