Burun Estetiği Fiyatları 2013

02 Haziran 2013 - 16:47

Genel, lokal anestezi ve sedasyon ile yapılan estetik ameliyatlar genelde 1-2 saat süren burun estetiği ameliyatı sonrası burun çevresi ve gözaltlarında şişme, morluk görülmektedir.  Aslında tam bir iyileşmenin olması için burun açısından bir ya da bir buçuk yıl gerekmektedir. Doktorunuz bu süre içerisinde sizinle irtibat içerisinde olacak ve size gerekli uyarıları yapacaktır.

Burun estetiği fiyatı yapılan işlem sonucunda belirlenecek bir tutardır. İşlemler sadece estetik kaygı ise farklı bir değerde ama aynı zamanda düzeltme ameliyatı da içermekteyse farklı bir değerde olacaktır. Kısaltma, uzatma, küçültme, büyültme, şekil değişikliği, burun deliği küçültme, kemer yapısını kaldırma, burun kalkıklığı gibi işlemler yapılmaktadır. Rinoplasti ise burnun yeniden şekillendirilmesi için yapılan ameliyattır. Bu ameliyat sonucunda da estetik kaygılar ön plandadır. Rinoplasti hekimleri, plastik cerrahi ve kulak, burun, boğaz eğitimine sahip oldukça donanımlı kişilerdir. Rinoplasti burnun boyutunu, şeklini değiştirdiği gibi kronik tıkanıklık ve nefes alma sorunlarına çözüm olmuş önemli bir ameliyat türüdür.

Burun estetiği fiyatları ameliyatın türüne göre belirlenen aslında çoğu yerde standart bir seviyeye ulaşmış fiyatlardır. Ve artık bu fiyatlar kişileri zorlamayan uygun rakamlar halini alarak kişilerin öz güvenine giden yolun kaynağını göstermiştir. Estetik bazı kişiler için ihtiyaç halini almış artık kolaylaşmış bir uygulama haline gelmiş önemli bir operasyondur. Kişinin uygulama sonunda kendine dikkat etmesi gerekmekte ve uzmanıyla olan iletişimini düzenli bir şekilde tutması gerekmektedir. Doğru gitmeyen bir durum halinde doktorunuz size yardımcı olmak için elinden geleni yapacaktır. Doğru bir iyileşme süreci sonunda burnunuz son derece iyi bir halde olacaktır. Bu ameliyatlar herkes için yapılabilen ameliyatlardır. Tek yapmanız gereken 18 yaşını doldurmuş bir birey olduğunuzda doktora  başvurmaktır.

İsminiz
E-Posta Adresiniz ( Yayınlanmayacaktır )
Yorumunuz

SON EKLENENLER

rahim filmi Kadın Estetik Cerrah Trüf Mantarı Migren Ameliyatı Migren Ameliyatı acell prp Yağ Aldırma Burun Estetiği Fiyatları Vaser Liposuction meme büyütme fiyatları Açık Emar Fiyatları Burun Estetiği Fiyatları Burun Estetiği Fiyatları