Burun Estetiği ile Gelip Geçici Değil Unutulmaz Yüze Sahipsiniz

02 Şubat 2013 - 13:47

Burun estetik ameliyatı sonrasında tampon koyulması zorunlu değildir. Konuluyorsa da artık problem olmaktan çıkmıştır. Tampon uygulamasını yapacak olan cerrah kullandığı teknikler sonrasında gerek görmüşse tampon uygulamaktadır. Burunda ciddi oranda eğrilik var ise nefes alış-verişini etkileyecek burun da şekil bozuklukları mevcut ise onlara müdahale edilmişse tampon koymak elbette gereklidir.

Burun estetiğinde ne kadar az işlem yapılırsa başarı o kadar yüksektir. Burun ameliyatlarında Basite indirgenen işlemler sonrasında tampon konulmasına pek gerek kalmamaktadır. Tampon kullanılan hastalarda kullanılan malzemelerden hava girebildiği için hasta rahatlıkla nefes alabilmekte bu açıdan sıkıntı yaşamamaktadır. Bu söz konusu tamponların çıkarılması işlemi de oldukça basit olmaktadır. Hastalar şiddetli bir ağrı yanma hissetmeden sadece iç gıdıklanması ile karşı karşıya kalmaktadır.

Güzel bir yüze sahip olmak isteyen adaylar burun ameliyatı yapacak cerrah konusunda titiz davranmalıdırlar. Doktor her hastanın hikâyesine kulak vermeli her biri için ayrı programlar oluşturmalıdır. Hastadan kaynaklı anatomik yapı da göz ardı edilememelidir. Burun derisinin kalınlığı veya inceliği cerrahın işlem yapabilmesi açısından önem arz etmektedir. Hasta ince deriye sahip ise aydınlatılmalı yapılacak küçük dokunuşların daha belirgin olacağı söylenmelidir. Hasta derisi kalın ise yine hasta aydınlatılmalı beklenti bu oranda belirlenmelidir. Deri kalınlığı orta derece olan hastalar kuşkusuz çok daha rahat dokunuşlarla hata payları kamufle edilebilmektedir.

Deri yapısının dışında ciltteki nem dengesi; kuruluk, yağlılık çok da önemli olmamaktadır. Daha önce darbe almış ise burun, doktor bu konu hakkında dış gözlemle fazla yorum getirememekte ve açıldıktan sonra beklenilmedik kırıklarla karşılaşılabilinmektedir. Unutmamak gerekir ki günümüz tıp teknolojisi kronik olan birçok hastalığa ışık tutmuştur. Doğru hekim tercih edilmiş ise aşılamayacak kusur yoktur. Sizde estetik burun ameliyatları ile unutulmaz bir yüze sahip olabilirsiniz.

 

İsminiz
E-Posta Adresiniz ( Yayınlanmayacaktır )
Yorumunuz

SON EKLENENLER

hsg Kadın Estetik Cerrah Migren Ameliyatı Migren Ameliyatı acell prp Yağ Aldırma Vaser Liposuction meme büyütme fiyatları Açık Emar Fiyatları Ankara Burun Estetiği