Burun Estetiği

Burun estetiği plastik cerrahi hastaların uzun yıllar güncellendi. Yük estetiği kadar önemli olduğunu burun orta kesiminde kişi, ilk bakışta göze çarpan bir yer.

Ne olursa olsun, nefes almada zorluk varsa etkisi çarpışma öncesi, bozulma (SD) cerrahi planlama için önemli bir kriter olup olmadığını olup olmadığı burun kemikleri, burun genişliği, burun yapısının estetik.

Yapılırsa, genel olarak, doğru bir şekilde, ilk kez bir nazal sürekli çalışmasını belirtti. 2 Bu söylem 3 temelidir. Yapışmadan dolayı ikinci bir operasyon, satın alma daha karmaşık tekrar burun burun formu. Bununla birlikte, gerekli işlem olarak ayarlamalar, gerçekleştirilebilir.

Estetik burun ameliyatı iki şekilde yapılabilir.
1 – Açık teknik (açık rinoplasti)
2 – Kapalı teknik
Tekniği, burun kıkırdak yapısında bu iki küçük kesi burun kemiğinin daha estetik ve daha kapalı bir dikiş burun girerek oluşur. Karar alma yöntemi bu ikili süreç içinde yapmak çok önemli bir düzeltmedir. Aşırı eğriliği, astım kolayca sonuçlar açısından avantajlı olduğu tercih edilen bir yöntemi açık olacaktır burun tüm yapılar görüldüğü gibi problemler vardır. Bu durumda mutlaka bu isteğin sonucu etkileyen çok küçük bir kesi cerrahi teknik için kapattı.

Burun ameliyatı için amaç detaylı bir çalışmadan sonra. Çalışma saatleri sabah erken gelmesi istenir. Siz hastanede, anestezi uzmanı, hemşire, hemşire cerrahi ve plastik cerrahların ekibi karşılayan geliyor. Her zaman resmi sonra ve gerekli uzmanlık çizim ve araştırma yapılır.

Sonra işlemler girin. Narkozla genel anestezi ve cerrahi, yaklaşık 1 saat sürer. Burun delikleri İşlemin çıktığınızda tampon yerleştirilir, ama uyanacak ve burun alçı yerleştirilir. Bu aşamada ağızdan nefes önemlidir. Bu soru zaten ameliyat öncesi uyardı olmuştur. Genellikle o gece hastanede kalmak ve bir buz tedavisi uygulanması önerilir.

Ameliyat sonrası ikinci günde tampon korkutulduğu şiddetli ağrı, sıva, veya dışarı 7 günlük olmadan kaldırıldı. Süre ortalama 10-15 gün işe dönmek. Bir ay içinde ortalama 10 günde 3 sırtında morluklar şişmesi. Bu, burun düzeltme tam formunda bu nedenle yapılmalıdır bulmak için bir yıl alır, bir ay için altı başlangıcında tavsiye edilir.
Yükleme ve Günlük alınan 7 dikiş alanında görünmez burun delikleri, ortasında açık yöntem yay orta hat. Dikiştir eriyen dikişler çok düşme, burnuna koymak.

SON EKLENENLER

hsg Kadın Estetik Cerrah Migren Ameliyatı Migren Ameliyatı acell prp Yağ Aldırma Vaser Liposuction meme büyütme fiyatları Açık Emar Fiyatları Ankara Burun Estetiği