Burun Estetiği Operasyonu Hakkında Genel Bilgiler

22 Ağustos 2014 - 17:00

Dış görünüş her insanın önem verdiği bir konudur. Her ne kadar bazı insanlar dış görünüşe önem vermediğini dile getirse de bu çok inanılır değildir sanırım. Mesela bir düşünün. Her gün yüz yüze bakacağınız bir kişinin dış görünüşünde bazı aksaklıklar olsaydı bu nasıl olurdu? Tabii ki yapılması gereken olgunlukla karşılamak bunu böyle kabullenmektir. Ama yine de bir süre sonra çekilmez bir hal alabilir. Hem sizin için hem karşınızdaki için. Fakat ilk olarak bizzat ülkemizde gerçekleşen burun estetiği operasyonu buna gayet iyi bir çözümdür.

Son zamanlarda estetik operasyonları bir hayli artmaktadır. İnsanlar dış görünüşe en çokta yüz güzelliğine önem verdiği için rağbet giderek artmakta. Yüzde yapılan en önemli ve en çok kullanılan estetik örneği de burun estetiğidir. Sonradan ya da doğuştan olan burun aksaklıkları –aksaklıktan kasıt normalden farklılık-kişiye rahatsızlık verebilmektedir ve kişiye son çare olan burun estetiğine yöneltmektedir. Ne yazık ki her zaman başarılı sonuç alınamayan operasyonlara nazaran çok başarı operasyonlarda görülmektedir. Bu operasyonlarda doktorların fikirleriyle birlikte her daim operasyon geçirecek kişinin de görüşü de dikkate alınır. Operasyon bu doğrultuda gerçekleşir.

Estetik ve plastik cerrahileri tarafından yapılan bu operasyonlar ülkemizde de son derece titizlikle gerçekleşmektedir. Son beş yılda ülkemizde kullanıma giren bu operasyon hasta memnuniyetinin ve isteğinin en çok gözetilmesi gereken operasyonlardan biridir kuşkusuz. Ülkemizde son derece olumlu sonuçlar elde ettiğimiz operasyonlarda maalesef ki çok üzücü sonuçlarla da karşılaşılmıştır. Hasta ve doktorlar arasında çıkan bazı davalaşmalarda ne yazık ki burun estetiğinin sonuçları arasında sayılabilmiştir.

İsminiz
E-Posta Adresiniz ( Yayınlanmayacaktır )
Yorumunuz

SON EKLENENLER

hsg Kadın Estetik Cerrah Migren Ameliyatı Migren Ameliyatı acell prp Yağ Aldırma Vaser Liposuction meme büyütme fiyatları Açık Emar Fiyatları Ankara Burun Estetiği