Burun Estetiğinde Doktor Seçimi

19 Ağustos 2014 - 16:45

Gerek kadın gerek erkek ,kimimiz sağlıktan , kimimiz güzellik pahasına bıçak altınayatıp aynaya baktığımızda daha güzel bir silüet görebilmek için birçok farklı sebepten  bıçak altına yatabililiyoruz . Yıllardan beri var olan ancak günümüzde çok sıkça karşılaştığımız estetik ameliyatları bulunuyor Bunların en başında  geleni ise burun estetikleri,   bu ameliyata  karar verme aşamasını atlatan kişiler için artık en önemli ve zor olan kısmı doktor seçimidir.

Öncelik ile seçilen doktorun daha önce hastalarına uyguladıkları yöntemler , çalışmış olduğu ekip ,burun estetik ameliyatlarından elde edilen sonuçlar yapılan ameliyatların sayısı önemli unsurlardandır.Yapılan burun estetiği ameliyatları yaklaşık olarak 1,5-2,5 saat sürer ve ardından ortalama bir haftalık iyileşme sürecine girer . Hasta ameliyat ile ilgili gerek internet sayfalarından gerek ise çevresinden edindiği  bilgiler sonrasında seçmiş olduğu doktoru  ile yüzyüze gelir. Hastalar burun estetiklerinde ameliyat öncesinde kaygılarını , merak ettiklerini ve ameliyat sonrası iyileşme sürecinde yaşanacak olan süreçi birebir doktoru ile görüşmelidir . Görselliğin yanı sıra burun estetiğin sebebi sağlık sorunlarıda olabilir. Hastanının şikayetlerine yönelik doğrultuda  doktorunuz estetik burun operasyonu sırasında yapılan hastanın nefes alıp verme şikayetlerinde sonlandırıp tedaviyi tamamlayabilmelidir.

Sonuç olarak; adı üzerinde estetik kaygısı taşıyan ve bıçak altına yatmayı göze alan bireyler kendilerini sadece plastik cerrahın ellerine teslim etmek yerine ; kaygılarını , korkularını yenebileceği,sorularının karşılıksız kalmayacağı birebir iletişim halinde bir psikolağa ,  aynada gördüklerinden  mutsuz olduğu için değişimlere gitmeye karar verdiğinden iyi bir mimara  hatta bir heykeltraşa  kendilerini teslim etmiş duygusunu almak isterler. Seçilen doktorların sanata , görsel dallara olan eğilimleride mutlaka yapılan burun ameliyatına yansımasına yardımcı olacaktır.

İsminiz
E-Posta Adresiniz ( Yayınlanmayacaktır )
Yorumunuz

SON EKLENENLER

hsg Kadın Estetik Cerrah Migren Ameliyatı Migren Ameliyatı acell prp Yağ Aldırma Vaser Liposuction meme büyütme fiyatları Açık Emar Fiyatları Ankara Burun Estetiği