Burun Ucu Estetikleri

01 Mayıs 2013 - 20:21

Burun ucu, burun bölgesinde en çok dikkat çeken bir yerdir ve kadınların en çok dikkat ettikleri bölgedir. Burun ucu estetiği burun ucundaki estetik bozukluğunu düzeltmek için yapılan bir operasyondur. Burun ucu bozuklukları asimetri, genişlik, düşüklük, mandala sıkılmış gibi burun uu şekillerinde bozuklukların düzeltilmesi için yapılmaktadır. Burun kökünde cilt en ince yerdir ve bucun ucuna doğru geldikçe kalınlaşır. Burun ucu estetiği zor bir ameliyet olmamakla beraber, uzun sürmemektedir. Dolayısıyla ameliyat olan hasta ya ameliyat olduğu gün veya ertesi gün hemen taburcu olabilmektedir. Ne var ki her hasta burun ucu ameliyatı için uygun olmayabilmekte, dolayısıyla burun ucu ameliyatı olmadan önce mutlaka doktorundan detaylı bilgi alması gerekmektedir.

Burun kemeri olan hastalar için burun ucu estetiği her zaman doğru olmayabilmektedir. Burun ucu ameliyatının esası, septuma, yani burnu ikiye ayrıan kıkırdak dokuya, burun sırtına ve yanlarını oluşturan kemik yapısına dokunmadan sadece ve sadece burun ucuna yapılan bir ameliyattır. Estetik yapılarak kalın, sarkık, uzun, yüksek, dar ve geniş burun uçları yeniden şekillenerek bireylerin istediği şekle getirilmektedir. Burun ucu estetiği lokal anestezi ile yapılan bir ameliyattır. Ameliyatlarda burun ucu kaldırılıp inceltilebilir. Ameliyat nefes alma problemi yaşatmayan, sadece bir saat kadar süren bir operasyondur. Burun ucu estetiği olmaya karar veren birisinin mutlaka normal burun estetiği hakkında da bilgi sahibi olması gerekmektedir. Burun ucu estetikler kadınların en çok yaptırdıkları operasyon olmaktadır.

Burun ucu göze çok fazla çarpmaktadır ve kadınlar için hayatlarındaki en önemli unsurlardan bir tanesi olabilmektedir. Burun ucu yüzün gözde bir bölümüdür ve herkes buruna ve burunda ise burun ucuna dikkatle bakmaktadır.  Burun ucu, aslında kadınlar için elbise alışverişine gitmek gibidir. Kadınlar çoğu zaman nasıl burun istediklerini bilemezler.

İsminiz
E-Posta Adresiniz ( Yayınlanmayacaktır )
Yorumunuz

SON EKLENENLER

hsg Kadın Estetik Cerrah Migren Ameliyatı Migren Ameliyatı acell prp Yağ Aldırma Vaser Liposuction meme büyütme fiyatları Açık Emar Fiyatları Ankara Burun Estetiği