Erkeklerde Burun Estetiği

05 Eylül 2012 - 22:55

Burun nefes, her şeyden önce, bu organ.Bunun gövdesi yanında plan görünüşü ile ilişkili olan, bakımından 12:59 ve insan.Nüfus oranı burun şeklini değiştirmek çok ciddi bir ifadedir. Örnek olarak, burun ucuna düşürücü dışbükey ve insanları, yorgun, gergin ve zorlu gösterisi vardır.

Ayrıca yaklaşık 25 rinoplasti burun tıkanıklığı, sadece% 25 ve sadece estetik nedenlerle değil estetik nedenlerle% 50 için başvuran benim hastaların%, ama fonksiyonel ifade eder.

Ben burun Rinoplasti yapmamak.Çünkü erkek ve kadın hasta noktası, erkek güzellik kadın kavramı çok farklı olduğunda çoğu kişi dikkate alınması gerektiğini düşünüyorum. Hastalar, hafifçe geriye kavisli burun, burun dudak ucunda 90 derecelik bir açı yapmaya çalışıyoruz. Kısa, kalkık burun olarak, ve biz bu ideal kadın burnundan küçük bir vadide söyleyebiliriz.

İdeal insanın burnunun özellikleri ise;

burun köprüsü düz ve boş olmalıdır. O, 90 derecelik bir açıda burun ucu ile dudak olmalıdır. Kaldırdı edince, kadın erkek hava verir. Erkekler yüz hatları erkek hastayı korumak için, ama daha önce söylediğim gibi, eğriliği, bel, sarkma düzeltmek için burnun ucu burun çalışıyor.

İsminiz
E-Posta Adresiniz ( Yayınlanmayacaktır )
Yorumunuz

SON EKLENENLER

hsg Kadın Estetik Cerrah Migren Ameliyatı Migren Ameliyatı acell prp Yağ Aldırma Vaser Liposuction meme büyütme fiyatları Açık Emar Fiyatları Ankara Burun Estetiği