Estetik Burun Ameliyatı 2 şekilde yapılmaktadır

17 Ocak 2013 - 22:13

Küçük kesiler ile burun içindeki kıkırdak şekillendirilir. Burun kemiği fazlası alınır estetik dikiş ile tekrar kapatılır.Aşırı eğrilik,nefes problemleri mevcut ise açık burun estetiği tercih edilmesi sonuç için daha avantajlıdır.Burun estetiği ameliyatı için muayene sonrası randevu verilir. Sabah aç gelinmesi istenir. Muayane ve tetkikler sonrası fotoğraf ve çizim işlemleri yapılır.

 

Daha sonra burun ameliyatına girilir. Burun ameliyatı genel anestezi yani narkozla yapılır. Burun ameliyatı 1 saat sürer.Burun ameliyatından sonra burun deliklerinize tampon yerleştirilir ve alçı konmuş olarak uyanılır. Buz tedavisi uygulanır.2. Gün tamponlar ağrı duymadan çıkartılır ve 1 hafta içinde alçıda çıkmış olur. Ortalama işe dönüş süresi 10 gündür. Burunun tam formunu bulması 1 sürer ve bu sebeple bir düzetlme yapılıcaksa eğer 6.aydan itibaren yapılmalıdır. Burun deliklerinin içine konan dikişler eriyen dikiştir ve kendi kendine düşerler.

 

İsminiz
E-Posta Adresiniz ( Yayınlanmayacaktır )
Yorumunuz

SON EKLENENLER

hsg Kadın Estetik Cerrah Migren Ameliyatı Migren Ameliyatı acell prp Yağ Aldırma Vaser Liposuction meme büyütme fiyatları Açık Emar Fiyatları Ankara Burun Estetiği