Estetik Burun Operasyonları

23 Şubat 2013 - 20:41

Kişinin burnunu yeniden şekillendirme ve sağlık problemlerini gidermek için estetik burun ameliyatları günümüzde en yaygın olarak yapılan ameliyatlar arasındadır. Estetik burun ameliyatlarında kişinin burun yapısının üzerinde pek çok düzeltmeler yapılabilmektedir.
Burun operasyonunda büyütme veya küçültme, burun kemerinde ve ucunda yapılan değişimler, burun deliklerinin fazla geniş olması ve burunla üst dudak arasındaki açılar değiştirilmektedir.

Estetik burun ameliyatlarında kişide nefes alma sorunları ortadan kaldırılmaktadır. Ayrıca doğumsal olan burun bozuklukları ve kazaya maruz kalarak oluşan şekil bozuklukları da burun operasyonu ile düzeltilmektedir.

Estetik burun ameliyatları kişinin dış görüşünün güzelliğinin yanı sıra kendine olan güvenini de arttırmaktadır. Ayrıca yapılan burun operasyonları kişinin hayal ettiği gibi değişse bile çevrenizdeki çoğu insan farklı değil yine aynı şekilde davranacaktır. Estetik burun ameliyatı olacak kişi öncelikle bu ameliyatta nasıl bir burun yapısı istediğini ve ameliyattan nasıl bir beklentisi olduğunu iyi düşünmelidir. Genel olarak burun operasyonu geçirecek kişiler mükemmellik isteyenler değil sadece dış görünüşüne önem verenlere yapılmaktadır.

Daha çok sağlık açısından estetik burun ameliyatları tercih edilmektedir. Genellikle gece yatarken horlama, nefes almada zorlanıldığı için ağzı açık olarak yatmak, bunun neticesinde ağızda kurulukların meydana gelmesi gibi pek çok şikâyetler olmaktadır. Özellikle burun operasyonları bu tip sorun yaşayan kişilerin problemlerini ortadan kaldırmak için yapılmaktadır.

Genel olarak kaza veya darbeye bağlı olarak burunda oluşan komplikasyonlar neticesinde de burun operasyonları tercih edilmektedir. Bir kişinin burnunda eğrilik söz konusu ise horlamalara ve rahat nefes alamama sorunları ortaya çıkar. Estetik burun ameliyatının yapılmasındaki amaç kişinin burnunun normal fonksiyonlarını tam olarak yerine getirmesidir. Hem görsel hem de sağlık açısından burun operasyonu oldukça fazla tercih edilmektedir.

İsminiz
E-Posta Adresiniz ( Yayınlanmayacaktır )
Yorumunuz

SON EKLENENLER

hsg Kadın Estetik Cerrah Migren Ameliyatı Migren Ameliyatı acell prp Yağ Aldırma Vaser Liposuction meme büyütme fiyatları Açık Emar Fiyatları Ankara Burun Estetiği