Estetik Burun Operasyonları

16 Haziran 2013 - 22:01

Estetik operasyonlar dendiğinde akla birçok farklı yöntem gelebilmektedir. Bunlar göğse, yüze, gözaltlarına ve ya buruna yapılabildiği bildiği gibi akla gelmeyen başka yerlere de yapılabilmektedir. Ancak estetik operasyonlar için en çok yaptırılanı ise burun estetiği olmaktadır. Burun için yapılan estetiğini çok farklı türleri olmaktadır. Bununlar; burnun ucuna yapılabileceği gibi, burnun tamamına da yapılabilmektedir. Ayrıca burun kemiğinden kaynaklı var olan sağlık sorunları ve nefes darlığı ve nefes alamama gibi problemler de buruna yapılan estetik operasyon ile çözülebilmektedir. Bu sayede de birçok insan daha ciddi bir problem yaşamadan ve daha hoş bir buruna sahip olarak rahatlamaktadır.

Burun için estetik olurken tercih ettiğiniz kuruma gittiğinizde orada size daha önce ameliyatlardan ve ya bazı modellerden oluşmuş bir katalog gösterilmektedir. Ayrıca çeşitli uzmanlar tarafından da size bazı fikirler verilmekte ve bu sayede hangi burunun size daha çok yakışacağına kara vermektesiniz. Ayrıca son teknoloji ile seçtiğiniz burnu çeşitli programlar yardımı ile siz yüzünde gösterilmekte ve bu sayede siz de seçtiğiniz burnun gerçekten size yakışıp yakışmadığını görebilmektesiniz. Bunun en büyük avantajı ise verdiğiniz kararın doğru olup olmadığı ve seçtiğiniz burnun size yakışıp yakışmadığına ameliyattan önce karar verebilmektesiniz. Bunun en büyük nedeni ise ameliyattan sonra kişinin olumsuz bir duruma sahip olmamasından kaynaklanmaktadır. Burnunu beğenmeyen kişi tekrar ameliyat olacağı için bu olumsuz durum teknoloji sayesinde ortadan kalkmış bulunmaktadır.

Burun estetiği fiyatlarının da günümüzde çok uygun olduğu düşünüldüğünde artık herkes burnuna estetik yapabilmektedir. Bu sayede burun estetiği fiyatı düşünülmeden herkes istediği buruna istediği şekilde ve güvenilir kurumlar ve uzmanlar aracılığı ile sahip olmakta ve ileri de burnuyla ilgili sorun yaşamamaktadır.

İsminiz
E-Posta Adresiniz ( Yayınlanmayacaktır )
Yorumunuz
  1. pelin  ( 25 Eylül 2013 - 15:05 )

    Merhaba doktor bey. Ben Pelin. Burun ucu estetigi hakkinda fiyat almak istiyorum sizden. Biraz kanatli yapisi var burnumun.bankaciyim ve dogum iznindeyim suan.(birde sanatcilar gibi camurdan yapilmis kalkik bi burun istemiyorum.) şimdiden ilginiz için teşekkürler.iyi çalışmalar…

SON EKLENENLER

hsg Kadın Estetik Cerrah Migren Ameliyatı Migren Ameliyatı acell prp Yağ Aldırma Vaser Liposuction meme büyütme fiyatları Açık Emar Fiyatları Ankara Burun Estetiği