Günümüzde Burun Estetiği

15 Nisan 2014 - 23:50

Günümüzde hemen hemen her coğrafi bölgede uygulanabilmekte olan estetik operasyonları gelişen tıp teknolojisi sayesinde hem daha çabuk hem de daha ekonomik bir şekilde ihtiyaç sahiplerinin hizmetine sunulmaktadır. Pek çok insan çeşitli uzuvlarını çeşitli olaylar sayesinde kaybedebilmekte ya da şekil bozukluklarına uğramasına en gel olamamaktadır. Bu durum elbette ki pek çok insanı sadece fiziksel açıdan etkilemekle kalmayıp aynı zamanda kişinin psikolojisini de bozarak sokağa çıkma korkusu gibi ruhsal sağlığı olumsuz yönde etkileyebilecek sorunları da beraberinde getirmektedir.

Bu tür rahatsızlıkları geçmişte ülkemizde ne yazık ki  bu tür  estetik operasyonlar yapılamamakta idi. Bu durumun da yanı sıra kişinin bir psikolog ile karşılaşabilme olasılığı enteresan derecede düşük olmakta idi. Ancak günümüzde en büyük gelişmenin yaşandığı burun estetiği alanında gerçekleştirilen operasyonlar günümüzde çığı aşmış bir vaziyettedir. Ancak özel sağlık sigortaları dışında hatta özel sağlık sigortalarının da sadece bazıları dışında hem devlet hem de diğer sigortalar burun estetiği ve diğer estetik operasyonlarının bedelini karşılamamaktadır.

Yeryüzünde pek çok kişi burun estetiği ile ilgili önemli bilgilere sahip olmasa da sizinle ilginç bir bilgiyi de paylaşalım. Eğer estetik operasyonunun yapılacağı burun sadece şekil bozukluğu taşıyor ise yani koku alma yetisini kaybetmemiş ise burun estetiği operasyonu bu yetiyi yok etmemektedir. Ancak kaybedilen yetiyi tekrar kazanamayabilirsiniz. Dünya üzerinde özellikle yabancı ülkelerde bu konular üzerinde de araştırmalar sürdürülmekte ve her geçen gün yeni bir ilerleme kaydedebilmektedir. Sizde burun estetiği yaptırmayı düşünüyorsanız fiyatından korkamayınız. Çünkü günümüzde hemen hemen her ekonomi sınıfına hitap edebilecek rakamlarla ihtiyaç sahiplerine sunulmaktadır. Size verebileceğimiz en iyi tavsiye ise herhangi bir kliniğe gitmeden önce kliniğin resmiyete döküldüğünden emin olmanızdır.

İsminiz
E-Posta Adresiniz ( Yayınlanmayacaktır )
Yorumunuz

SON EKLENENLER

hsg Kadın Estetik Cerrah Migren Ameliyatı Migren Ameliyatı acell prp Yağ Aldırma Vaser Liposuction meme büyütme fiyatları Açık Emar Fiyatları Ankara Burun Estetiği