Hem Sağlıklı Hem de Güzel Bir Burun

14 Mayıs 2013 - 0:30

Burun estetiği ameliyatı yüz ameliyatlarının en zor olanıdır. Burunda oluşan rahatsızlıklar insan hayatını çok fazla olumsuz yönde etkilemektedir. Nefes alışlarında zorluk oluşabilmekte, gece rahat nefes alınamama durumu ve halsizlik gibi sorunların başında burun bölgesinde bir rahatsızlık olduğunun göstergesidir. Gece boyunca uykunuzda rahat nefes alamamanız günlük yaşantınızı da olumsuz yönde etkiler. Burun ameliyatına karar verdiğinizde eğer burun şeklinizde sizi memnun etmeyen bir durum var ise bu ameliyat esnasında estetik yaptırarak hem sağlığınıza hem de istediğiniz buruna sahip olmanız mümkündür.

Burun estetiği ameliyatı özellikle son yıllarda adeta moda haline gelmiştir. Burunu düzeltmek isteyenlerin sayısı her geçen gün artmıştır. Bu durumda da burun estetik alanında bir sektör haline gelmiştir. Önemli olan burnunuzda ki beğenmediğiniz yönü tespit ederek yüzünüze en uygun şekli bu operasyonlar ile uygulamanız olacaktır. Erkeklerde 18 yaş aranırken bayanlarda ise 17 yaş aranmaktadır burun estetiği yaptırabilmeniz için, bu yaşlarda kemikler olgunlaşarak gelişmesini tamamlandığından her türlü operasyona uygun hale gelmiş demektir. Ülkemizde kadın ve erkeklerin en çok yaptırdığı estetik türü ise burun estetiği olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle doğumsal olarak genetik yapınızdan dolayı burnunuzun şekli hoşunuza gitmeyebilir, istediğiniz burun şekli uzmanlar ile birlikte karar vererek şikâyet ettiğiniz sorunu operasyon ile çözebilirsiniz. Bu operasyonda burnunuza istediğiniz şekli vermek için kıkırdak ve kemik yapısında değişikliğe gidilir.

Burun estetiği ameliyatında en dikkat edilmesi gereken bir konu ise, sağlık yönünden herhangi bir zarara yol açmadan istenilen sonuca en iyi şekilde ulaşılmaktır. Burnunuzu değiştirmek istediğinizde ve operasyona karar verdiğinizde iyi bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Eğer gerçekten alanında uzman kişiler ile çalışıldığında çok iyi sonuçları görmek mümkündür. Burun estetik ameliyatları her geçen gün artmaktadır.

İsminiz
E-Posta Adresiniz ( Yayınlanmayacaktır )
Yorumunuz

SON EKLENENLER

hsg Kadın Estetik Cerrah Migren Ameliyatı Migren Ameliyatı acell prp Yağ Aldırma Vaser Liposuction meme büyütme fiyatları Açık Emar Fiyatları Ankara Burun Estetiği