Her Yönüyle Burun Estetiği Ameliyatı

07 Mayıs 2013 - 12:43

İlk duyduğumuzda farklı geliyor değil mi? Çünkü bu duyduğumuz ve bildiğimiz operasyonlardan çok farklı. Burun estetiği ameliyatı dediğinde aklımıza hep genel anestezi altında saatler süren ameliyatlar ve sonrasında tamponlarla ve morluklarla geçen bir ameliyat süreci geliyor. Bu teknik bunların hiç biriyle sizi uğraştırmıyor.

İşte her yönüyle iple burun estetiği ameliyatı. İple burun estetiği ülkemizde son beş yıldır sıkça yapılan bir operasyondur. Özellikle burunları ile fazla sorunu olamayan ve küçük değişliklerden hoşlana insanların başvurduğu bir yöntemdir. Bu yöntem lokal anestezi tekniği ile yapılan, morarma ve şişme kavramlarının neredeyse hiç yaşanmadığı, tampon ve alçıdan uzak bir burun operasyonu şeklidir. Üstelik size ertesi gün işinizin başında olmayı da garanti ediyor. Cerrahinin hızla geliştiği günümüz koşullarında artık burun ameliyatları da ağrısız ve acısız bir şekilde dakikalar içerisinde yapılabiliyor. Bu işlem ortalama 15-20 dakika arasında sürüyor. Yapılacak işlemin temel amacı burnun ucunu şekillendirmek ve yükseltmek. Kabaca tarif etmek gerekirse burnunuzun 15 dakika boyunca lokal anestezili bir şekilde iple asılma işlemidir. Yapılan bu işlem sonrasında nefes alıp verme düzelmektedir. En kolay burun estetiği operasyonlarından birisidir. Ayrıca bu operasyon sonrasında diğer ameliyatlarda yaşadığınız hiçbir sorunu yaşamıyor ve en hafif şekliyle atlatıyorsunuz. İple burun estetiği fazla sorunlu olmayan burunlarda uygulanabilir. Yoksa her burunda da bu işlem uygulanamaz. Özellikle burnunun ucundan memnun olmayanların başvurduğu bir yöntemdir. Eğer burnumuzun normal burun operasyonu geçirmesi gerekliyse ipten bir mucize beklemek hiç doğru değildir. İple burun estetiği ameliyatının tek dezavantajı burunun yeniden düşme korkusudur. Fakat bu tek bir yöntem değildir. Eğer cerrahınız tarafından size doğru bir yöntem seçilmiş ve uygulanmışsa düşme konusu çok nadir görülen bir durumdur. Bu sizi korkutmasın.

Eğer sizde burnumu bir parça kaldırmak beni mutlu eder diyorsanız burun iple burun estetiği operasyonuna.

İsminiz
E-Posta Adresiniz ( Yayınlanmayacaktır )
Yorumunuz

SON EKLENENLER

hsg Kadın Estetik Cerrah Migren Ameliyatı Migren Ameliyatı acell prp Yağ Aldırma Vaser Liposuction meme büyütme fiyatları Açık Emar Fiyatları Ankara Burun Estetiği