Hokka Şeklinde Burun

23 Şubat 2014 - 21:34

Burun estetik açısından son yıllarda ülkemizde giderek yoğun bir talep gören ameliyatlar arasındadır. Birçok kişi küçük ve güzel olan buruna sahip olmanın hayalini kurar. Kişinin kendi yüz şekline göre burun olması elbette daha zarif ve yumuşak bir ifade sağlar. Bunun için burun estetiği operasyonu sayesinde artık istediğiniz görünüme kısa sürede sahip olacaksınız. Yüzünüzü çok daha doğal gösterecek olan bir burun daima etrafınızda dikkat çekecektir. Yeni burnunuzdan memnun kalmak için tek yapmanız gereken uzman kişiden yardım almaktır. Kesinlikle bu cerrahi müdahaleyi estetik uzmanlarına bırakmalısınız.

En önemlisi Burun estetiği fiyatları güzel görünüm kazanmak isteyenler için oldukça uygundur. Yüzünüze göre harika bir burun sahibi olmak isteyenler fazla düşünmeden harekete geçmelidirler. Fazla uzun sürmeyecek ameliyat sonrasında daima iyi bir dinlenme süreci geçirmeniz son derece önemlidir. Kemik bölgesine şekil vermek ve iyileşme süresi uzun olacağından dolayı doktorunuzu dinlemekte yarar vardır. Güzel ve temiz bir ortamda istirahat kesinlikle iyileşmenize ve rahat etmenize büyük bir destektir.

Burun estetiği için deliklerin iç bölgelerinde keskilerde atılması mümkündür Bazı durumlarda her türlü bölgeye doktor dokunmaktadır. Operasyon sırasında belirlenen ve gelişen durumlar iyi olmanızı sağlar. Bu yüzden uzman kişiler ile görüşmek her türlü sorunuza cevap bulmanızda yardımcı olacaktır. Operasyon için aydınlatacak ve sonucunda iyi bir görünüme sahip olmanıza karar vermenizde destek olunacaktır. Yüz bölgesinde en çok dikkat çeken bu kısım için daha iyi görünüm sağlamalısınız. Artık gereksiz endişelere yer vermeden kararlarınızı bir an önce almanız gerekiyor. Burun deliklerinde bir takım daraltma ya da açma şeklinde müdahaleler ile rahat nefes alacaksınız. Ayrıca burun estetik ameliyatları içerisinde zor kısımlardandır. Ameliyat sonrası iyileşme biraz zaman alacağı için dikkat edilmelidir.

İsminiz
E-Posta Adresiniz ( Yayınlanmayacaktır )
Yorumunuz

SON EKLENENLER

hsg Kadın Estetik Cerrah Migren Ameliyatı Migren Ameliyatı acell prp Yağ Aldırma Vaser Liposuction meme büyütme fiyatları Açık Emar Fiyatları Ankara Burun Estetiği