Küçücük Bir Burun

07 Mart 2014 - 1:41

Estetik, genel olarak insanlara göre iyi ve hoş karşılanmayan bir durumdur. Ancak sizi harika hissettirecek olan böyle bir müdahaleden hiçbir şekilde endişe etmemelisiniz. Elbette bu durumu bir psikolog ve uzman kişilere danışmanız daha önemlidir. Estetik operasyonlarında en çok yaptırılan bölge daima burun olmaktadır. Burun estetiği mimari olarak fazlası ile rahatsız eden bölgelerin en başındadır. Burun genellikle yüz şekline göre büyük ve kemikte eğrilik varsa müdahale gereği duyar. Ayrıca yaşadığınız bir takım kazalardan dolayı kemik kırıldıysa hiçbir şekilde beklememelisiniz.

Artık her türlü yersiz olan endişeleri bir kenara bırakmalı ve çevre baskısına aldırmamalısınız. Üstelik burun estetiği fiyatları birçok kişinin imkanlarına göre ayarlanmaktadır. En önemlisi ücreti ne kadar olursa olsun sonucunda yüzünüze göre doğal bir görünüm verilmesi sizi mutlu edecektir. Ayrıca kemiklerdeki kırıkların düzeltilmesi huzurlu olarak nefes almanızı da sağlıyor. Burun kemiklerindeki düzeltmeler, daraltma ya da açmalar yüzünüzün daha doğal bir görünüme sahip olmasını sağlayacaktır. Bundan sonra tek düşünmeniz gereken bir operasyonu yapacak olan uzmandan memnun olacağınız bilgiler almaktır. Estetik olmadan önce durumu daima danışmak ve aklınızdaki tüm soruları sormak ameliyat sonrasında daha iyi olmanızı sağlar.

Burun estetiği ameliyat yapılırken yapılan müdahaleye göre süresi uzayabilir. Ameliyat sırasında burun deliklerine yapılan müdahaleden dolayı elbette süre değişmektedir. Mimarisine göre belirlenen süre daha iyi olmanız için önemlidir. Ameliyat sonrasında güzel ve yüzünüzde harika duran bir buruna sahip olmanız iyi hissettirecektir. Kısa zaman içinde de iyileşerek eski yaşamınıza geri döneceksiniz. Estetik ameliyatlarına gereksiz negatif bakış açısını artık rahatça atacaksınız. Bu gereksiz düşünceler karar vermenizde oldukça kötü sonuçlar meydana getirebilir. Ameliyat sonrası güzel bir yüz kesinlikle herkesin mutlu olmasını sağlar.

İsminiz
E-Posta Adresiniz ( Yayınlanmayacaktır )
Yorumunuz
  1. kadime atasoy  ( 08 Mart 2014 - 00:58 )

    merhaba ben almanyada kadime burda üc defa burnumda ameliyat oldum ama hic memnun degilim sayfanizda sizlerin cok güzel estetik burun yaptiginizi gördüm cok begendim benim sizden ricam fiyatlariniz ne kadar beni bu konuda bilgilendirirseniz memnun olurum saygilar

SON EKLENENLER

Kadın Estetik Cerrah Migren Ameliyatı Migren Ameliyatı acell prp Yağ Aldırma Vaser Liposuction meme büyütme fiyatları Açık Emar Fiyatları Ankara Burun Estetiği