Revizyon burun estetiği nedir ?

17 Eylül 2012 - 18:34

Revizyon burun estetiği ameliyatı daha önce yapılan ameliyattan memnun olmayan görsel açıdan hastayı memnun etmeyen burunda hastadan yada başka bir nedenden kaynaklanan deforme oluşması burunda estetik açıdan bozukluk gözlendiği taktirde hastalar revizyon burun estetiğini arayışa girmektedir.

Revizyon burun estetiği burunda yeniden bir yapılanma olarakta tanımlanabilmektedir.Peki yapılandırmadaki rahatsızlıklar nedir ne gibi şikayetlerle hastalar revizyon yaptırmak ister kanatlarda çöküklük,burunda aşırı çıkarım yapıldığı için burun ufak kalması,nefes almada zorluk gibi konularda hasta şikayetleri gelebilmektedir.

Burun estetiği revizyonu ile burun estetiği rötüş ameliyatı ‘nı karıştırmamak gerekmektedir rötuş burun estetiği ameliyatı yapıldıktan 6 ile 12 ay sonra burun ile ilgili ufak sorunların giderilmesi için yapılan bir operasyondur ve revizyon burun estetiği olarak tanımlanamaz.

İsminiz
E-Posta Adresiniz ( Yayınlanmayacaktır )
Yorumunuz

SON EKLENENLER

hsg Kadın Estetik Cerrah Migren Ameliyatı Migren Ameliyatı acell prp Yağ Aldırma Vaser Liposuction meme büyütme fiyatları Açık Emar Fiyatları Ankara Burun Estetiği